Řada Wellness

Reagujeme na společenské trendy.
Řada WELLNESS byla vyvinuta pro ty, kteří se aktivně zajímají o své zdraví, snaží se zlepšovat kvalitu svého života a kladou důraz na pestrou a vyváženou stravu.

Seznamte se s tuňákovými saláty Wellness 

Zapomeňte na nudné, stereotypní saláty. Nová generace tuňákových salátů řady Wellness vás potěší pestrým výběrem a nápaditými chutěmi. Přinášíme nový Tuňákový salát WILD RICE, Tuňákový salát PEARL COUSCOUS a Tuňákový salát MEXICO. 

Tuňákový salát WILD RICE přichází se zbrusu novou kombinací barevné zeleniny, kousků tuňáka, divoké rýže a zázvoru. Divoká rýže zaujme každého, kdo sleduje výživové trendy. Jakožto superpotravina totiž obsahuje významné množství prospěšných látek pro vaše tělo v čele s hořčíkem a vitamínem B.
Tuňákový salát PEARL COUSCOUS je správnou volbou, pakliže hledáte rychlou a zároveň vyváženou svačinu. Tuňák dodá bílkoviny, perlový kuskus sacharidy, olivový olej doplňuje jídlo o omega 6 a sušená rajčata se postarají o neotřelou, svěží chuť, která se ke kuskusu prostě hodí.

Tuňákový salát MEXICO je odlehčenou verzí našeho osvědčeného bestselleru, obohacenou o olivový olej. Tento salát má méně sladkou chuť, lehce pikantní nádech a je plný zeleniny a fazolí, což přináší ještě více bílkovin a vlákniny pro vaše zdraví a pohodu.
Zobrazit více

Výhody použití olivového oleje

Použití olivového oleje v našich tuňákových salátech přináší nespočet benefitů pro vaše zdraví stejně jako chuťové buňky.
Olivový olej je známý svými antioxidanty, které chrání buňky před poškozením a podporují celkové zdraví. Tento olej také obsahuje zdravé tuky, které pomáhají snižovat hladinu "špatného" cholesterolu a podporují zdraví srdce

V neposlední řadě olivový olej vyzdvihuje bohatou chuť ingrediencí a podtrhuje lákavé aroma tuňáka a zeleniny, takže se vám zaručeně budou sbíhat sliny ihned po otevření balení. 

Myslíme na zdraví i na praktičnost

Do šuplíku v kanceláři, do spíže v kuchyni, do krosny na výlety i do kabelky "kdyby náhodou"... 

Saláty s tuňákem Wellness jsou praktickou variantou pro zdravý oběd. Jednou z klíčových výhod těchto salátů je jejich dlouhá trvanlivost, díky které je můžete je mít neustále po ruce. Kdykoli vás přepadne hlad, stačí otevřít salát a užít si chutnou svačinu.
Další praktickou výhodou těchto salátů je absence pro někoho příliš intenzivní vůně ryb.  Můžete si tak vychutnat svůj oblíbený tuňákový salát třeba i v kanceláři u pracovního stolu, aniž byste obtěžovali své kolegy.

Kousky tuňáka Wellness

Tuňáci Nekton Wellness představují výživný a chutný zdroj bílkovin a zdravých tuků. Naše větší 185 gramové balení vás potěší celými kousky tuňáka a na výběr máte ze dvou dostupných variant - ve vlastní šťávě nebo slunečnicovém oleji. 

Bílkoviny, které jsou vysoce obsažené v mase tuňáka, jsou stavebním kamenem našich svalů. Navíc navozují pocit sytosti, což pomáhá k udržení optimální hmotnosti. Zdravé tuky ve slunečnicovém oleji pak pomáhají při vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích, podporují zdraví mozku a nervového systému a mají protizánětlivé vlastnosti.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram