Podporujeme

Uvědomujeme si, jaké štěstí máme, že se nám daří dělat to, co nás baví a živí. Cítíme jako samozřejmé, že se nekoukáme jen na sebe, ale využíváme tuto příležitost k tomu podporovat to, co je podle nás důležité a co máme rádi.
Bez Vás by to nešlo a rádi se s Vámi podělíme o to, koho tím, že nakupujete naše výrobky, spolu s námi podporujete.

Linka bezpečí

Linka bezpečí již přes 29 let pomáhá na telefonním čísle 116 111 dětem a studentům, kteří se dostanou do náročné životní situace nebo řeší každodenní starosti a problémy, se kterými si neví rady. Zároveň provozuje Rodičovskou linku pro dospělé, kteří mají starost o dítě. Více informací na www.linkabezpeci.cz

Podpořit je můžete společně s námi nákupem jakékoli degustační/dárkové sady na našem e-shopu. Za každé prodané balení věnujeme Lince bezpečí 20-50 Kč dle daného balení. 

Chráněná dílna Chrpa Krnov

Naši hendikepovaní a sociálně znevýhodnění spoluobčané nečekají na milodary, ale na příležitost dokázat, že jsou šikovní, pracovití a samostatní. 
Takovou příležitost jim dává i Chráněná dílna Chrpa Krnov, která pro nás vyrábí krásné dárkové krabice a další reklamní materiály. Umějí tam toho mnohem víc, tak se neváhejte podívat i na jejich e-shop a udělat sobě i jim radost.
 

HK LOVCI LOVOSICE

Házená je tvrdý, ale férový sport, který i přes svoji popularitu u nás stále patří mezi sporty malé. Proto rádi podporujeme klub HK Lovci Lovosice, k němuž má velmi blízko náš kolega, který je zároveň i autorem mnoha fotografií ze zápasů.

Jako správní lovci si i tito házenkářští rádi pochutnají na dobré rybce a věříme, že bílkoviny a další látky z našich produktů jim pomohou k dobrým výsledkům, které budou inspirovat mládež k poctivé práci v tréninku, a všichni budou dělat radost fanouškům, kteří vytvářejí na domácích zápasech špičkovou atmosféru. 

RC Slavia Praha


Rugby je nám blízké svojí filozofií. Tvrdý sport, který se hraje fér a ve kterém platí všudypřítomný respekt jak k soupeři, tak k rozhodčímu a dokonce i mezi diváky. Rugby tak dává skvělý příklad dětem a mládeži pro jejich osobnostní růst. Přitom je to stále spíše okrajový sport, který mnohdy bojuje o přežití. Rádi jsme se tak stali hrdými sponzory RC Slavia Praha. Přijďte se někdy podívat na zápas a pochopíte, proč nás rugby tak bere.

Basketbal Rokycany

Z Rokycan pochází velká část osazenstva naší firmy. Náš účetní je pak basketbalista tělem i duší a ve volném čase pracuje jako trenér mládeže SKB Rokycany.
Rokycanský basketbal pak sponzorujeme i proto, že se zde hraje pro radost ze hry a z pohybu a vítězství jsou výsledkem týmovosti, poctivé práce a obětavosti a nikoliv bezhlavého drilu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram