Máte zájem o spolupráci? Napište nám na info@nekton.cz

Pro prodejny a gastro

Firma Nekton přes třicet let dodává na český a slovenský trh konzervované a chlazené mořské ryby a další mořské produkty. Zásobujeme prodejny - od těch nejmenších až po velké řetězce. Stejně jako gastro zařízení včetně škol, školek, výroben lahůdek a dalších provozů. Na trhu jsme úspěšní díky tomu, že dodržujeme několik hlavních zásad, které neopouštíme. Které to jsou?
Zdravé konzervy Nekton

Kvalita

Mottem firmy je „Nikdy bychom neprodali něco, co nám nechutná a co bychom s klidným svědomím nedali našim dětem.“ V našich konzervách nepoužíváme žádné konzervanty, žádná přidaná aromata, žádné škroby.  U chlazených výrobků, jako je například kaviár, používáme jen nezbytné množství konzervantů.  

Specializace

Jsme specialisté na mořské ryby a mořské produkty. S našimi dodavateli spolupracujeme dlouhodobě a máme s nimi skvělé vztahy. I díky tomu jsme schopni získat často i nemožné, zvyšovat kvalitu, a umíme vytvořit výrobek přesně podle vašich potřeb. Stručné představení našich produktů naleznete ZDE Kompletní katalog ZDE

Flexibilita

V nabídce máme velké rozpětí výrobků v nejrůznějších baleních. Lososy, tuňáky, makrely, sardinky od 80 gramových plechovek až po 7 kilová gastrobalení. Zavážíme ucelené jednodruhové palety nebo druhově nadružené. V konkrétních případech jsme schopni zavážet i menší množství, a to hlavně v Praze a blízkém okolí. Závozy jsou uskutečňovány max. do 2 pracovních dnů po celé ČR a SR.

Spolehlivost

Víme, že jedině perfektní servis pro naše zákazníky je zárukou úspěšné spolupráce. Zakládáme si na tom, že naše slovo platí a s našimi klienty jednáme vždy na rovinu.  

Gastro produkty Nekton

Moderní trendy

Nespíme na vavřínech a snažíme se stále hledat nová řešení. Ať už v dodání balení, která přesně vyhovují vašim potřebám, tak zcela novými výrobky. Příkladem je třeba naše populární řada Wellness, která reagovala na zvýšenou poptávku po zdravých potravinách.
Dalším příkladem je Cavital. Náš první produkt z mořských řas, jež jsou žádanou superpotravinou, který navíc vyhovuje i novým nárokům na udržitelnost a má i mnoho výhod pro gastro a prodejce, včetně e-shopů. Více se o Cavitalu dočtete ZDE

Komunikace

Naši zaměstnanci jsou s námi od počátku firmy. Znají perfektně veškerou problematiku trhu a dokážou tak nejen doporučit ten správný výrobek, který nadchne vaše zákazníky, ale poradí i se všemi náležitostmi, které se týkají vzájemného obchodu. 
Zaujaly Vás naše výrobky? Chcete rozšířit nabídku své prodejny nebo e-shopu o mořské produkty? Máte všetečný dotaz? Napište nám na info@nekton.cz a ozveme se Vám zpět!
Uzení lososi Nekton
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram